Yaşam

ATELIER REBUL’DAN ŞİŞE ÖPÜCÜ

Parfüm uzmanlığıyla notaların büyülü dünyasını her an her yerde hissettiren Atelier Rebul, Sevgililer Günü’ne özel yeni bir formüle imza attı. Sevgililer Günü için sınırlı sayıda sunulan bu eşsiz parfüme Atelier Rebul hayat veriyor. Bir fısıltıda meyve ve çiçeklerle dolu heyecan ve aşkın gücü birleşiyor, aşkla gizlenen öpücükler fışkırıyor.

Üst notalarında nektarin, ahududu ve çarkıfelek meyvesi ile aşkın gücünü hissettiren BISOUS, orta notalarda ise size bir sürpriz yaşatıyor. Başlangıç ​​notalarındaki egzotik meyveler yerini çiçeklerin dünyasına bırakıyor. Frezya, yasemin ve vadi zambağı cildinize binlerce öpücük kondurur. İşte o zaman teninizde kalan son BISOUS notaları misk, vanilya, kehribar ve sandal ağacının unutulmaz öpücük izine dönüşür.

Aşkın koyu kırmızısıyla renklendirilmiş sofistike cam şişede bir şişe öpücük sunan sınırlı üretim BISOUS, Sevgililer Günü’ne özel tasarlanmış hediye kutusuyla sevdiklerinizi etkilemeye hazır. BİSOUS şişelerini sevdiklerinizin isimlerinin baş harfleri ile kişiselleştirebilir, özel notlar ile tamamlayabileceğiniz ikramlık paketler oluşturabilirsiniz.

hassa-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu